Зеленський назвав умову, за якої українські "заробітчани" поїдуть працювати за кордон

Зеленський назвав умову, за якої українські "заробітчани" поїдуть працювати за кордон
Читать на русском

Українці поїдуть за кордон заробляти гроші лише за умови, що інші країни візьмуть на себе відповідальність за їх проживання і медичну страховку.

Українська сторона відпустить всіх "заробітчан" за кордон за умови, якщо інші країни, куди прямуватимуть громадяни, візьмуть на себе відповідальність за їх проживання та медичну страховку.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента Володимира Зеленського під час брифінгу в Закарпатській області у суботу, 9 травня.

За словами Зеленського, важливо бути впевненими, щоб завтра людину, яку взяли на роботу в іншій країні, "не викинули на вулицю".

"Ми відпускаємо всіх заробітчан, коли країна, яка дипломатичними зв'язками з нами зв'язується, бере на себе обов'язки. Що та людина, яку вони беруть на роботу, з її згоди приїжджає туди. Що в неї є, де жити, медична страховка і ми впевнені, що, якщо щось відбудеться з цією людиною. А в неї контракт, наприклад, на три місяці, на шість, на рік, різні. Щоб її завтра не викинули на вулицю", - наголосив глава держави.

Як повідомляв APnews, Зеленський має намір встановити Дзвін Миру в Донецьку і Дзвін Єдності в Сімферополі.

Читайте також:

Новини партнерів

Генпрокурор Венедіктова спровокувала скандал в соцмережі, привітавши українців з Днем перемоги
Епідеміолог розповіла, чи варто чекати різкого стрибка захворювань на Covid-19 після масових святкувань 9 травня