Зеленський назвав "формулу успіху" для майбутнього України

Зеленський назвав "формулу успіху" для майбутнього України
Читать на русском

За його словами, за 29 років історії сучасної України політики написали багато стратегій, які ніколи не збиралися виконувати

Президент Володимир Зеленський озвучив “формулу успіху” для майбутнього України. Про це APnews повідомляє з посиланням на його промову під час презентації стратегії розвитку Миколаївщини.

«Є проста і зрозуміла формула, за якою ми повинні рухатися в наше спільне, успішне майбутнє. Вона звучить так: успішний громадянин – це успішна громада. Успішна громада – це успішний регіон. Успішний регіон – це успішна Україна. Саме тому «Україна – це ти» – не просто красивий слоган. Це наш з вами дороговказ на шляху до нової, конкурентоспроможної, сильної, а отже – заможної та щасливої України», – сказав він.

За словами Президента, за 29 років історії сучасної України політики написали багато стратегій, які ніколи не збиралися виконувати.

«По факту це були просто декларації, які ніколи не збиралися виконувати будь-які старі політики. Була інша проблема – ці стратегії не базувались на сильних сторонах регіонів», - додав глава держави.

Також він наголосив, що успішне майбутнє України неможливе, якщо кожна область не розуміє своєї місії.

“Через це постійно й виникають одні й ті самі питання: А яка держава Україна? Вона аграрна? Чи вона індустріальна? Може, вона морська? Може, Україна – космічна? Або туристична? На що робити ставку? На ай-ті? На металургію? На ОПК? На транзитний потенціал України? Чи екопродукти? Відповідь проста – все це і є Україна. Все це ми повинні перетворити на історії успіху», – наголосив Володимир Зеленський.

APnews також писав, що син Зеленського перехворів на коронавірус.

Читайте також:

Новини партнерів

ЄС "бомбить", а Україна ігнорує: хто визнав, а хто засудив Лукашенка та результати виборів у Білорусі
Герб на 90-метровому флагштоку Кличко перекосило. Фотофакт