Зеленський намагається бути сумлінним президентом, але це не його - Карасьов

Зеленський намагається бути сумлінним президентом, але це не його - Карасьов
Ексклюзив
Читать на русском

За його словами, Зеленський, можливо, нікому не довіряє, проте в такому випадку президентом бути неможливо

Український політолог Вадим Карасьов вважає, що президент України Володимир Зеленський намагається сумлінно виконувати свою роботу, проте сама посада йому не підходить. Про це він повідомив в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ ПІДКАСТ" на YouTube каналі APASOV.

"Володимир Олександрович Зеленський хороший актор, кіно знімав. А ось, коли він виступає за коронавірус, ну, не переконує. Ну, не переконує. Тому, що для нього роль політика поки виявилася складною і важкою. Вона не органічна йому. Він не живе цим. він змушений як би виконувати свої речі. він намагається і намагається це робити сумлінно, тому що він людина сумлінна. це видно, так. У нього виховання відповідне. Але воно не його. це видно, видно", - сказав Карасьов.

За його словами, Зеленський, можливо, нікому не довіряє, проте в такому випадку президентом бути неможливо.

"Може, він взагалі як би, не вірить і не довіряє нікому. Тому що бачите ж, як. Буду міняти міністрів до тих пір, поки не будуть ідеальний Кабінет міністрів ... У тому то й справа, що не можна. І не можна думати про те, що всі твої "попередники", що вони всі гади і корупціонери і т. д. Там теж є багато порядних і ефективних людей, які могли б зараз допомогти. Не все те, що було раніше, погано. Ніколи так не можна. це, знову таки, показник незрілості. Тому що будь-яка дитина вважає, що батьки його, вони погані, хочуть зробити тол до погано. Тому що батьки забороняють щось", - зазначив політолог.

Як повідомляв APnews раніше, Зеленський назвав умову, за якої українські "заробітчани" поїдуть працювати за кордон.

Новини партнерів

Ток-шоу розвивають в політиках віртуозність, це не просто "забавка" - Карасьов
Представництво України в ООН повідомило про порушення мінських угод