Зеленський: Літати гелікоптером ДСНС довелось, бо зламався президентський літак

Зеленський: Літати гелікоптером ДСНС довелось, бо зламався президентський літак
Читать на русском

Також в ремонті військовий гвинтокрил Зеленського.

Президент Володимир Зеленський пояснив, чому виникла необхідність використати гвинтокрил ДСНС. При цьому він присоромив журналіста "Української правди" через те, що президент змушений "бити" по репутації держави.

Про це йшлося в ході прес-марафону глави держави 26 листопада, передає APnews.

Так, президент зізнався, що він разом з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком полетіли до Івано-Франківська двома гелікоптерами військовими, один з яких - гелікоптер ДСНС. Польоти відбувалися 20 та 21 листопада.

Зеленський пояснив, що він скористався авіацією ДСНС, тому що і його літак, і військовий гвинтокрил, які знаходяться в авіапарку президента, зламалися.

"Тож, якщо нам сьогодні зовсім все одно на репутацію нашої держави, то так і будемо діяти. Літак президента не працює, бо не може наш директор ДУСа (Держуправління справами) виділити гроші. А знаєте чому? Тому що всі кричать медіа "Не дай Боже, що щось витрачається на президента".

Він ремонтується і ремонтується навіть не тут.

Всі тиснуть і той директор ДУС так само боїться. Ви можете всі радіти, що це класно, що ви тиснете (журналістам), але ніяких плюсів, крім того, що зараз всі знають, що немає літака у президента України і він літає гвинтокрилом.

Продовжимо про репутацію. За день-два дні до цього, так вийшло, що зламався президентський гвинтокрил білого кольору. Військовий гвинтокрил зламався. Чому? Тому що ДУС не відремонтував гвинтокрил", - роз'яснив гарант, будучи у досить роздратованому стані.

За словами Зеленського, використати вертоліт ДСНС його попросили люди, які також з ним летіли до Івано-Франківська.

"Мені сказали, що я маю на це всі законні права", - підсумував глава держави.

Як повідомляв APnews, Зеленський зізнався, що літав із Єрмаком на гелікоптері ДСНС на держдачу в Карпатах.

Новини партнерів

Зеленський про діяльність міністра культури Ткаченка: Слабке місце в державі
Зеленський назвав міністрів-"відмінників", чиєю роботою він задоволений