Зеленський хоче за участі ОАЕ збудувати в Одесі марину і готель

Зеленський хоче за участі ОАЕ збудувати в Одесі марину і готель
Читать на русском

Президент хоче побудувати марину разом з компанією, яка займається подібними проектами.

Президент України Володимир Зеленський має намір залучити до будівництва гавані для яхт в Одесі портового оператора Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ). Можливо, там побудують і новий готель.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Під одноденної поїздки в ОАЕ на 14 лютого Зеленський зустрівся з головним виконавчим директором DP World Султаном Ахмедом бін Сулаємом.

За словами українського президента, йому подобається ідея з будівництвом марини (гавань для яхт і катерів), а також сучасного готелю в Одесі. Зеленський підкреслив, що Україна готова супроводжувати проект і діяти швидко в цьому напрямку.

"Тому ми сьогодні запрошуємо компанію DP World через такі концесії більше заходити на український ринок. У нас є ще чотири порти, в які може зайти компанія. Друге - побудувати марину разом з компанією, яка займається подібними проектами", - зазначив президент Зеленський.

Також Володимир Зеленський додав, що в Україні як раз схвалили закон про внутрішній водний транспорт, і на тлі цього запропонував DP World зайти на український ринок річкових перевезень.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Зеленський в ході офіційного візиту до ОАЕ домовився про взаємовизнання водійських прав у двох країнах.

Новини партнерів

В Україні знищать сексизм в рекламі: в Раді підтримали закон
Сніг у вагоні та моторошні туалети: жителі передмістя в жахливих умовах їздять на електричках до Києва