Зеленський ініціював зниження податків у сфері культури і туризму

Зеленський ініціював зниження податків у сфері культури і туризму
Читать на русском

Законопроект повинен сприяти здешевленню виробництва і розповсюдження продукції у сфері культури, туризму і креативних індустрій

Президент України Володимир Зеленський у середу, 15 липня, вніс як невідкладний проект закону, який знижує оподаткування у сфері культури і туризму, до Верховної Ради. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму і креативних індустрій" повинен сприяти здешевленню виробництва і розповсюдження продукції у сфері культури, туризму і креативних індустрій.

"Це означає, що театральні вистави, концерти, виставки, кінофільми, екскурсії в україномовній версії стануть доступними як для виробників, так і для кінцевого споживача. Також цей закон надасть підтримку представникам сфери культури, туризму і креативних індустрій, сприятиме динамічному розвитку цих галузей", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, країни ЄС не відкриють кордони для громадян України через зростання в країні захворюваності COVID-19.

Новини партнерів

Без обсервації і тесту на COVID-19: Українцям дозволила в’їзд ще одна країна ЄС
На трасі, де у ДТП загинула майже ціла родина, сталась ще одна смертельна аварія