Зеленський доручив спрогнозувати ситуацію з COVID-захворюваністю українців на осінь

Зеленський доручив спрогнозувати ситуацію з COVID-захворюваністю українців на осінь
Читать на русском

Наразі в Україні спостерігається позитивна динаміка.

Президент Володимир Зеленський доручив проаналізувати і дати прогноз щодо розвитку захворюваності населення коронавірусом на осінь 2021 року. Наразі в Україні спостерігається позитивна динаміка.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Станом на сьогодні, 31 травня, практично всі області нашої країни перебувають у "жовтій" карантинній зоні, а показники деяких навіть наближаються до "зеленої".

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, всі епідемічні показники фактично досягли рівня вересня 2020 року - як за кількістю зайнятих ліжок, так і за кількістю активних хворих, яких на сьогодні 110 876 осіб.

Зазначається, що із 74 675 ліжок, передбачених для хворих на коронавірус, зайнято 14 451, тобто 19%.

Крім того, продовжує знижуватися також кількість зайнятих апаратів штучної вентиляції легень (893 із 6700) та ліжок інтенсивної терапії (зайнято 30%).

"Цими вихідними у Києві, Львові та Одесі розпочалася масова вакцинація людей, які записалися на щеплення через додаток "Дія". На спортивних об’єктах, стадіонах, спорткомплексах були організовані пункти щеплення. У суботу було вакциновано дев'ять тисяч осіб і понад 6100 - у неділю. Це найвищі показники за вихідні від початку кампанії з вакцинації. З наступних вихідних ми будемо розширювати цю практику", - зазначив Шмигаль.

Як повідомляв APnews, в Україні хочуть пом'якшити карантинні обмеження. Це буде стосуватися іноземців та нічних клубів.

Новини партнерів

За вихідні в центрах вакцинації щеплення від СOVID отримали менше 5000 українців
РФ пообіцяла США ряд «некомфортних сигналів» перед зустріччю Байдена та Путіна