Зеленський доручив провести в Україні тотальний аудит тарифів на комуналку і громадський транспорт

Зеленський доручив провести в Україні тотальний аудит тарифів на комуналку і громадський транспорт
Читать на русском

Провести аудит президент доручив заступнику керівника ОП Кирилу Тимошенко.

Президент України Володимир Зеленський хоче провести повний аудит діючих тарифів в Україні. Він доручив провести аудит заступнику керівника Офісу президента Кирилу Тимошенко.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Офіс-президента.

Так, глава держави доручив провести тотальний аудит тарифів на опалення, побутовий газ і користування пасажирським транспортом.

"Глава держави доручає заступнику керівника офісу Президента України Кирилу Тимошенко, відповідального за регіональну політику, провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримати вичерпні роз'яснення від відповідних керівників на місцях по завищених тарифів і тарифної політики в цілому", - наголосили в прес-службі ОП.

Також зазначається, що Кабінет міністрів України запропонував всім категоріям громадян можливість для істотного зниження ціни на газ і опалення.

"Завданням всіх представників системи державної влади є робота в інтересах громадян. Нагадуємо, що якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням і спогадами в ЗМІ, а має конкретне вираження в платіжках", - зазначили в ОП.

Як повідомляв APnews, в Україні тариф за розподіл газу знизили до 1,79 грн за кубометр.

Новини партнерів

2021 рік пройде "під знаком" COVID: у МОЗ сподіваються скасувати карантин до літа
В Україні зростуть ціни на залізничні квитки: в Укрзалізниці назвали причину