Зеленський доручив Оржелю обмежити імпорт електроенергії та вугілля

Зеленський доручив Оржелю обмежити імпорт електроенергії та вугілля
Читать на русском

Раніше Мінекоенерго звернулося до регулятора з проханням тимчасово обмежити доступну пропускну спроможність у частині міждержавних перетинів між Україною

Президент України Володимир Зеленський доручив голові Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища Олексію Оржелю обмежити імпорт вугілля та електроенергії. Таку заяву він зробив під час наради з профспілками гірників у Києві.

"Про який імпорт можна говорити, якщо країни з яких ми імпортуємо, не пускають нас на свої ринки. Тому спочатку наше вугілля, наші шахтарі, наша електроенергія. Якщо якусь марку у нас не добувають, то тільки тоді ми можемо починати обговорювати питання імпорту", - підкреслив Зеленський.

Відомо, що раніше Мінекоенерго звернулося до Національної комісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг з проханням тимчасово обмежити доступну пропускну спроможність, що розподіляється на добових і місячних аукціонах, у частині міждержавних перетинів між Україною та країнами, що не є членами Енергетичного співтовариства. Відповідний лист Мінекоенерго до регулятора оприлюднив народний депутат Олексій Кучеренко на своїй сторінці у Facebook.

Новини партнерів

ДБР допитало Федину у справі про погрози Зеленському
Україна обігнала Марокко за рівнем доходу на душу населення, але програла РФ