Зеленський домовився з президентом Фінляндії про офіційне працевлаштування українських "заробітчан"

Зеленський домовився з президентом Фінляндії про офіційне працевлаштування українських "заробітчан"
Читать на русском

Україна і Фінляндія домовилися про легальні контракти для українців на понад три місяці.

Президент України Володимир Зеленський обговорив з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо працевлаштування українських заробітчан за кордоном. Зеленський наголосив на важливості офіційного працевлаштування українців.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прес-служби Офісу президента України.

У повідомленні йдеться, що у п’ятницю, 22 травня, відбулася телефонна розмова між президентами України та Фінляндії. Лідери країн обговорили працевлаштування українських громадян у Фінляндії.

Нііністьо подякував українській стороні за взаємодію у питання залучення українців до сезонних аграрних роботах у Фінляндії.

В свою чергу, Зеленський наголосив, що позиція України базується в першу чергу на гарантуванні умов безпеки українців під час пандемії, а також легалізації трудової міграції.

"Дуже ціную, що з Фінляндією домовлено про легальні контракти на понад три місяці, оформлення медичного страхування та комфортного проходження карантину", - заявив Володимир Зеленський.

За його словами, сезонна співпраця стає важливим напрямком двосторонньої взаємодії України та Фінляндії та підтвердив зацікавленість Києва у започаткуванні діалогу у сфері менеджменту лісового господарства.

"Україна передала на розгляд фінляндської сторони проект міжурядової угоди про працевлаштування та співпрацю у сфері трудової міграції. Прошу вашого сприяння у прискоренні підготовки цього документа до підписання", - наголосив президент.

Раніше APnews повідомляв, що чекає на Україну через масове безробіття.

Новини партнерів

Російському продюсеру Фадєєву і лідеру КПРФ Зюганову заборонили в'їзд в Україну
Опубліковано список пасажирів літака, який розбився в Пакистані