Зеленський домовився з Ердоганом про постачання респіраторів і захисних костюмів в Україну

Зеленський домовився з Ердоганом про постачання респіраторів і захисних костюмів в Україну
Читать на русском

Лідери України і Туреччини у телефонному режимі досягли низки домовленостей щодо співпраці.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом під час якої глави держав обговорили ситуацію щодо поширення коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на Офіс президента.

У повідомленні йдеться, що співрозмовники обговорили заходи, які вживаються в обох країнах з метою забезпечення захисту громадян від пандемії коронавірусу.
Зазначається, що лідери країн досягли низки практичних домовленостей щодо координації зусиль і співпраці між Україною та Туреччиною стосовно боротьби з пандемією та її наслідками.

"Президент Турецької Республіки пообіцяв невідкладно розглянути запити української сторони щодо постачання респіраторів і захисних костюмів", - повідомляє прес-служба президента.

Президент Володимир Зеленський подякував за послідовну підтримку Туреччиною територіальної цілісності та суверенітету України, засудження незаконної анексії Криму, а також за підтримку кримських татар.

Окремо глави держав обговорили ситуацію, що склалася для українських автоперевізників на турецько-болгарському кордоні у зв’язку із забороною в’їзду до Туреччини. Реджеп Таїп Ердоган запевнив, що відповідальні турецькі міністерства отримають доручення, і ситуація найближчим часом буде розв’язана.

Як повідомляв APnews, Зеленський пообіцяв "жорсткі дії" за ухилення від обсервації.

Новини партнерів

В одному американському штаті заразилось більше осіб, ніж в Китаї
Зеленський заявив, що повернення до України без обсервації неможливе