Зеленський дав завдання до кінця року побудувати в кожному регіоні спортивний об'єкт, - Мінспорту

Зеленський дав завдання до кінця року побудувати в кожному регіоні спортивний об'єкт, - Мінспорту
Ексклюзив
Читать на русском

Міністр спорту зазначив, що з нуля побудувати деякі об'єкти складно за такий короткий термін, тому десь будуть добудовувати вже розпочате

Президент Зеленський дав завдання побудувати до кінця 2020 року в кожному регіоні України по одному спортивному об'єкту. Про це на брифінгу сказав міністр спорту Вадим Гутцайт, повідомляє APnews.

Глава відомства зазначив, що з нуля з червня місяця складно побудувати об'єкт до кінця року. Але заявив, що багато об'єктів вирішили просто добудовувати.

"З міністром регіонального розвитку все відпрацьовано, він теж любить займатися спортом, тому виділяє багато коштів на розвиток спортивної інфраструктури. Їх вже виділили, щоб в цьому році все добудувати", - сказав Гутцайт.

І зазначив, що через 4-5 місяців зможе точно сказати, що вже добудували, що почали будувати і які проекти будуть починати.

"У кожному регіоні на сьогоднішній день до кінця року буде побудований або добудований спортивний об'єкт. Наприклад, в Тернополі буде побудована водна база для академічного веслування - байдарки і каное. У Чернівцях буде побудований лукодром. Є вже побудовані стадіони, десь будуть добудовані вже в наступному році багатофункціональні спортивні комплекси", - сказав міністр спорту.

Раніше APnews писав, що всього в Україні планується побудувати 25 спортивних об'єктів-"магнітів" в регіонах.

Читайте також:

Новини партнерів

"Сморід і душ раз на тиждень": підозрювана у вбивстві Шеремета розповіла про умови в СІЗО
Українські лікарі зможуть застосовувати новий препарат для боротьби з COVID-19