Зеленський анонсував проведення перевірок в лікарнях

Зеленський анонсував проведення перевірок в лікарнях
Читать на русском

Зеленський вказав, що розподіл спеціальних засобів захисту, доставленням яких займається центральна влада, має відбуватися справедливо

Президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді заявив, що лікарні будуть перевіряти на наявність спеціальних засобів захисту в рамках боротьби з коронавірусом в Україні. Про це повідомляє APNews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Зеленський вказав, що розподіл спеціальних засобів захисту, доставленням яких займається центральна влада, має відбуватися справедливо.

"До нас звертається дуже багато лікарів: пишуть листи, роблять відеозвернення про те, що вони не отримують маски, респіратори, захисні костюми, рукавиці та інші засоби, які ми переправляли з Києва. Розподіл спецзасобів між лікарнями має відбуватися справедливо. Ми перевіримо лікарні щодо того, що вони отримують, щоб переконатися, що наші лікарі та пацієнти дійсно захищені", - зауважив Зеленський.

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає додаткові соціальні та економічні гарантії у зв'язку з поширенням коронавірусу covid-19.

Новини партнерів

Києву не підкоряємося: на ринку "Столичний" пояснили, чому продовжують працювати в розпал епідемії
Стандартизований підхід тут не працює: У МОН закликали школи бути автономними