Зеленський анонсував отримання 10 млн тестів на коронавірус з Китаю

Зеленський анонсував отримання 10 млн тестів на коронавірус з Китаю
Читать на русском

Зеленський перерахував інші засоби захисту, які надійдуть з Китаю, серед них маски, дезінфікатори та експрес-тести

Китайська Народна Республіка надішле Україні 10 мільйонів тестів на коронавірус. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні у п'ятницю, 20 березня.

За його словами, тести будуть в Україні протягом найближчих 48 годин. Також Зеленський перерахував інші засоби захисту, які надійдуть з Китаю, серед них маски, дезінфікатори та експрес-тести.

"У найближчі 48 годин очікуємо прибуття в Україну з Китаю 10 мільйонів високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України. 10 апаратів штучної вентиляції легень, мільйон масок, які надійдуть в українські аптеки, 100 тисяч масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції, 400 тисяч експрес-тестів та 10 тисяч літрів дезинфікуючої рідини. Ми зробимо все, щоб забезпечити засобами індивідуального захисту, експрес-тестами, дезінфікаторами кожного громадянина України", - підкреслив президент.

Як повідомляв APNews, президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні залучили 15 тисяч співробітників правоохоронних органів для боротьби з розповсюдженням коронавірусу COVID-19.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про виділення 70 мільйонів гривень з резервного фонду державного бюджету для правоохоронців на засоби індивідуального захисту для проведення протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Новини партнерів

Зеленський: Заплановано 42 рейси, які доставлять 8 тис. українців додому
В Україні перша людина одужала від коронавірусу