Зеленський анонсував будівництво містечка для переселенців з Криму

Володимир Зеленський
Читать на русском

Володимир Зеленський домовився про реалізацію проекту з Туреччиною

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні збудують містечко для переселенців з анексованого Росією Криму в Херсонській області. Про це повідомили в прес-службі Офісу президента.

Зазначається, що Зеленський домовився з Туреччиною про будівництво містечка для понад 500 кримськотатарських сімей. Президент сподівається, що проект почнуть реалізовувати вже до кінця року.

Крім того, на контрольному пункті в’їзду-виїзду "Чонгар" планують створити хаб для комфортного перетину українцями адміністративної межі з анексованим Кримом, а також побудувати якісні дороги та забезпечити транспортне сполучення.

"Моя ідея в тому, щоб вони побачили, як ми ставимося до людей, до кримчан. Ти приїздиш, а тут - "місто-сад". Відчуваєш різницю, адже тут все на вищому рівні: заправка, школа, дитсадок, будинки", - додав Зеленський.

Як раніше повідомляв APnews, комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин ухвалив "пакет" рекомендацій для захисту прав жителів анексованого півострова.

Новини партнерів

В МВФ прокоментували підписання нової програми з Україною
ООС: бойовики гатили з мінометів по українським військовим