Зеленський, Ахметов і Медведчук: Найвпливовіші люди в країні за версією трьох різних видань

Зеленський, Ахметов і Медведчук: Найвпливовіші люди в країні за версією трьох різних видань
Читать на русском

Як відмічає джерело, Зеленський в топі через займану посаду - як потрапив до рейтингу, так і випаде з нього по закінченню президентського терміну.

Як дивитися на рейтинги топ-100 найвпливовіших людей України? Редакція 112.ua оцінила, що в топ-5 рейтингів "Вестей", "НВ" і "Кореспондента" беззмінними залишаються три прізвища - Володимир Зеленський, Рінат Ахметов і Віктор Медведчук.

Зазначають, що Ахметов завжди шукає шляхи до президентів, хто б не обіймав найвищу посаду в державі. Цей олігарх хоче бути в фаворі, і зараз він користується підтримкою Банкової, а тому його поява на верхівці рейтингу не дивна. Найбагатша людина країни, акціонер ряду політичних партій, власник заводів і монополіст, може диктувати волю президентам. Але при цьому ні політик, ні його вплив ніяк не пов'язані зі ставленням українців до його персони.

Зеленський в топі через займану посаду. Він теж не політик, в якійсь мірі випадкова людина на вищому державному посту. Як потрапив до рейтингу, так і випаде з нього по закінченню президентського терміну. Недарма ті ж "Вести" поставили Зеленського на одну сходинку з главою його ж Офісу Андрієм Єрмаком. Є безліч питань про те, хто насправді керує державою.

Зеленський, Ахметов і Медведчук: Найвпливовіші люди в країні за версією трьох різних видань

Видання пише, що зі справжніх політиків в топ-5 є тільки лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук. Людина з багаторічним досвідом роботи на найвищих посадах. Медведчук в списках найвпливовіших українців перебуває з моменту повернення у велику політику, посилюючи вплив з року в рік. Що цікаво, навіть "соросятське" видання "НВ", вороже налаштоване по відношенню до Медведчука, ставить його на 5 місце.

Справа в тому, що навіть пташенята Сороса не можуть заперечувати того факту, що за рік ОПЗЖ Медведчука збільшила рейтинги майже вдвічі - з 13% на парламентських виборах до 22% нині. На місцевих виборах ОПЗЖ перемогла в шести регіонах, ставши всеукраїнською політичною силою. Особливо показовою була перемога в рідному для президента Кривому Розі, де кандидат від ОПЗЖ відправив у нокаут кандидата від "слуг народу".

Як зазначає джерело, запорука успіху Медведчука - його стабільність і націленість на вирішення найважливіших проблем держави. Він презентував мирний план, який схвалили Росія і ОРДЛО і який реально міг би закінчити війну на Донбасі. Крім того, Медведчук домовився про зниження ціни на газ на 25%, що було підтверджено президентом РФ Путіним. Також Медведчук вмовив Путіна зняти санкції з ряду українських підприємств заради відродження вітчизняної економіки. Зрештою, він вирішив питання з поставками і виробництвом вакцини від коронавірусу в Україні. Якби Банкова займалася відстоюванням інтересів держави, всі ці домовленості вже працювали б на благо України.

У будь-якому випадку, автор закликав оцінювати подібні рейтинги адекватно. Фільтрувати "залітних птахів" і аналізувати, за які заслуги хто туди потрапив.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Україна готується закрити авіаперельоти з Британією через вірус-мутант - ОП
Марину Бех-Романчук назвали спортсменкою року в Україні