Зеленський: 27 марта Україна повністю закриває кордони, навіть для українців

Зеленський: 27 марта Україна повністю закриває кордони, навіть для українців
Читать на русском

Володимир Зеленський пообіцяв доставити додому кожного українця як тільки це стане можливим

Президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця п'ятниці, 27 березня, Україна закриє кордони через пандемію коронавірусу. Про це глава держави заявив в ході свого відеозвернення у четвер, 26 березня.

"Кабінет міністрів вчора на місяць ввів режим надзвичайної ситуації. Його не варто плутати з надзвичайним станом. Надзвичайна ситуація - це тимчасовий правовий режим, який консолідує роботу всіх органів влади та водночас не обмежує конституційні права громадян. Це режим не про диктатуру, а про дисципліну. До кінця п'ятницю 27 березня буде закрита державний кордон та припинені всі пасажирські перевезення. про всіх, хто залишиться за кордоном, подбають наші дипломати. Ми поступово повертатиме їх додому", - заявив президент.

При цьому він пообіцяв ввести жорсткі заходи відносно продавців, які завищують ціни на харчові продукти під час карантину.

Крім того, він повідомив, що з Південної Кореї прибуде літак, який доставить 100 000 тест систем ПЛР, а також 27 березня очікується літак з Китаю, який привезе близько 200 000 спеціальних медичних респіраторів, захисні костюми для лікарів, 100 000 ПЛР-тестів, апарати штучної вентиляції легенів, маски для наших аптек.

Як раніше повідомляв APnews, в Україну прибув літак з Китаю, який доставив 250 000 тестів.

Новини партнерів

Кількість хворих на коронавірус у світі перевищила півмільйона осіб
"Великдень - це не паски, яйця та ковбаса": реакція священиків УПЦ, ПЦУ та УГКЦ на проект Зеленського "Великдень вдома"