"ЗЕКарантин. Ви сидіть вдома, а ми продамо землю": Гончаренко повідомив про блокування засідання Ради

"ЗЕКарантин. Ви сидіть вдома, а ми продамо землю": Гончаренко повідомив про блокування засідання Ради
Читать на русском

В залі Ради знаходиться трохи більше 100 осіб, за картками - 209, хоча повинно бути мінімум 226 депутатів

У Верховній Раді в понеділок, 30 березня, народні депутати України заблокували засідання. Про це повідомляє APNews з посиланням на трансляцію парламентарія від "Європейської солідарності" Олексія Гончаренка в Telegram.

"Прямо зараз з колегами блокуємо засідання в Раді, тому що воно незаконне", - зазначив депутат.

За його словами, в залі Ради знаходиться трохи більше 100 осіб, за картками - 209, хоча повинно бути мінімум 226 депутатів.

"За фактом нас трохи більше 100 чоловік, за картками - 209. Навіть - це недостатня кількість. Стефанчук поки перервав засідання, але ми вимагаємо припинити топтатися по Конституції і дотримуватися закону", - додав Гончаренко.

Він розповів, що перший віце-спікер Верховної Ради України IX скликання, депутат від "Слуги народу" зупинив засідання, представники фракції намагаються викликати своїх колег.

"Але це все неправильно, це порушення регламенту, тому що їм хочеться за всяку ціну продати землю .. Ось такий" ЗЕКарантин". Карантин від Зеленського: ви сидіть вдома, а ми продамо землю", - вказав Гончаренко.

Як повідомляв APnews раніше, Верховна Рада України ухвалила закон про доплату до зарплати медиків, які беруть участь у боротьбі з коронавірусом, в розмірі до 300%.

Новини партнерів

Ємець хоче знов керувати медичним центром МОЗ після звільнення з посади міністра
Новий глава Мінфіну Марченко не має грошей на рахунку і виплачує борг за авто