Збитки та мільйонний борг: фермер з Одеської області, який наклав на себе руки, залишив послання

Збитки та мільйонний борг: фермер з Одеської області, який наклав на себе руки, залишив послання
Читать на русском

В Одеській області через посуху постраждали сотні дрібних і середніх фермерських господарств

Фермер з Одеської області Василь Сердюченко, який звів рахунки з життям через посуху, залишив синові передсмертну записку. Про це повідомляє APnews з посиланням на ТСН.

"Згоріло все наше діло, залишилися сам на сам з проблемами ще й втратили батька. Він написав записку, що не витримав, що все втрачено через посуху, бо вкладення були великі", - розповів син загиблого чоловіка.

При цьому він зазначив, що в кожен гектар було вкладено 5000- 9000 гривень, а саме в обробку землі, посівний матеріал, добрива, пальне та інше. Всього у 66-річного фермера було 150 гектарів орендованої землі, в яку вклали мінімум 750 000 гривень.

Крім того, чоловік частину грошей позичив, а також повинен був виплатити односельцям за паї. Всього він мав близько мільйона гривень боргу, тому не знайшов іншого виходу, як піти з життя.

За словами голова Кілійського міської ради Павло Бойченко, місцеві депутати та представники Одеської обласної ради просили визнати ситуацію надзвичайною, тому що від посухи постраждали сотні дрібних і середніх фермерських господарств, а також просили податкові пільги та допомогу з Держрезерву, але відповіді так і не отримали.

У свою чергу, в Кабміні заявили, що не отримували листи від аграріїв.

Як раніше повідомляв APnews, в Херсонській області фермери перекрили дорогу, вимагаючи відновити роботу ринків.

Новини партнерів

Закон про банки прийняли заради уникнення дефолту в Україні - політолог
Злочинність, розшарування населення і потужна трудова міграція. Що чекає на Україну через масове безробіття