Збірну України з біатлону дискваліфікували після естафети на Кубку світу. Оновлено

Збірну України з біатлону дискваліфікували після естафети на Кубку світу. Оновлено
Читать на русском

Причина дискваліфікації поки невідома.

Жіноча гонка-естафета на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в Нове Мєсто закінчилася для збірної України дискваліфікацією. Про це повідомляє APnews.

При цьому збірна України змогла фінішувати четвертою - Дар'я Блашко зробила відмінний заділ, передавши естафету на третьому місці. І якщо Юлі Джима змогла втриматися в призовій трійці, то Анастасія Меркушина після одного штрафного кола передала естфету Підгрушної на 9-му місці.

При цьому Олена змогла зробити маленький подвиг і все-таки фінішувати четвертою. Однак після гонки стало відомо, що нашу команду дискваліфікували. Можливо, причиною є помилка при передачі естафети, проте офіційно причина дискваліфікації поки невідома.

Перемогу в гонці здобула збірна Швеції. Другими фінішували спортсменки з Білорусі, а замкнули трійку француженки. Четверте місце після дискваліфікації України зайняла Норвегія.

Оновлено. Через деякий час після фінішу рішення про дискваліфікацію української збірної було переглянуто. Наші спортсменки повернулися на четверту сходинку за підсумками естафети.

Відзначимо, що в естафеті на чемпіонаті світу в Поклюці наша жіноча збірна змогла фінішувати третьою. Причому після шостого і сьомого вогневих рубежів наші спортсменки і зовсім лідирували.

Новини партнерів

Тренер "Вереса" заявив, що у України вже сім років немає Луганська
"Міняємо Словаччину на Крим": у Харкові розмалювали словацьке консульство, - фото