Збірна України з боксу провела тренування зі скандальним президентом AIBA з Росії

На виборах федерація боксу України підтримувала саме росіянина.

Національна збірна України з боксу провела тренування з президентом Міжнародної федерації любительського боксу Умаром Кремльова. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційну сторінку Федерації боксу України в Facebook.

Наша збірна прибула до Болгарії, щоб взяти участь в турнірі вищої категорії "Странджа 2 021". Однак перед стартом змагань українські боксери провели тренування з президентом Міжнародної федерації любительського боксу Умаром Кремльова.

Відзначимо, що кандидатуру Кремльова на виборах президента AIBA підтримала якраз українська сторона. Сам же Умар Кремльов - колишній генеральний секретар федерації боксу Росії. Крім іншого, він також брав участь в організації титульного бою в Криму.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що молодіжна збірна України на європейській першості посіла друге місце в загальному заліку з 15-ма медалями. Також з кращого боку себе проявила і юніорська збірна з боксу. Українські юніори на чемпіонаті Європи здобули рекордну для нашої країни кількість медалей - цілих 20 штук.