Збірна України виграла чотири "золота" на юніорському чемпіонаті Європи з боротьби

Всього українці вибороли дев'ять медалей.

На юніорському чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби збірна України здобула дев'ять медалей, з них чотири - найвищої проби. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Федерації боротьби України.

Турнір, який приймає болгарське місто Самоков, все ще триває. Однак вже зараз Олександр Мамрош (вільна боротьба в категорії до 80 кілограмів), Анастасія Польська (категорія до 40 кілограмів), Марія Єфремова (категорія до 49 кілограмів) та Ірина Бондар (категорія до 61 кілограма).

Крім цього "вільники" Олександр Григоришин (в категорії до 45 кілограмів) і Віталій Гончар (категорія до 48 кілограмів) виграли бронзові медалі. Серед дівчат Дар'я Константинова (категорія до 65 кілограмів) виграла "срібло), а Єлизавета Кулаковська (до 43 кілограмів) і Юлія Пахнюк (до 57 кілограмів) посіли треті місця.

Відзначимо, що юніорський чемпіонат Європи завершиться 19-20 червня. У ці дні медалі розіграють представники греко-римського стилю боротьби.

Раніше APnews повідомляв, що український важкоатлет Богдан Гоза встановив новий світовий рекорд на чемпіонаті світу серед юніорів.