Заява бойовиків про розведення сил у Петрівському - провокація, - штаб ООС

Заява бойовиків про розведення сил у Петрівському - провокація, - штаб ООС
Читать на русском

Заява бойовиків про готовність до розведення сил у Петрівському є провокацією, адже вони порушували на цій ділянці режим тиші 30 жовтня

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню повідомляє, що заява бойовиків про початок розведення сил і засобів на ділянці №3 у Петрівському в понеділок, 4 листопада, є черговою провокацією, передає Інтерфакс.

"Окупаційна влада 04.11.2019 готова приступити до початку розведення сил і засобів на ділянці №3 "Петрівське", на знак чого запустять білу сигнальну ракету о 12:00 (за київським часом) 4 листопада. У цьому контексті заяви представників окупаційної влади щодо намірів розпочати процес розведення на ділянці №3 є нічим іншим, як черговою провокацією та замилюванням очей світовій спільноті", - йдеться в повідомленні.

У штабі наголосили, що у такий спосіб, видаючи уявне за бажане, бойовики не дотримуються Мінських домовленостей у форматі Тристоронньої контактної групи щодо встановлення стійкого режиму припинення вогню на всій лінії розмежування сторін.

Згідно з даними звіту СММ ОБСЄ від 31 жовтня, останнє порушення режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань у межах ділянки №3 "Петрівське" зафіксовано 30 жовтня.

"Слід наголосити що, згідно з Мінськими домовленостями, умовою початку розведення сил і засобів є верифікація СММ ОБСЄ дотримання режиму повного припинення вогню протягом семи діб", - додали в штабі.

Тютюнові компанії просять президента виключити з законопроекту №1049 скандальну поправку
Накопиченого у сховищах газу вистачає для опалювального сезону, - "Укртрансгаз"

Новини партнерів