"Завжди любив Україну": Саакашвілі заявив, що повертається в Грузію. Відеозвернення

"Завжди любив Україну": Саакашвілі заявив, що повертається в Грузію. Відеозвернення
Читать на русском

Саакашвілі написав, що завжди мав дві домівки і ніколи не припиняв політичну діяльність ні в Грузії, ні в Україні

Екс-президент Грузії, а нині глава Виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі, заявив про те, що повертається в Грузію. У відео, присвяченому своєму поверненню, він вибачився перед грузинським народом. Про це повідомляє APnews з посиланням на його офіційний акаунт у Facebook.

Пізніше саме відео Саакашвілі видалив, залишивши тільки фото. Але нам вдалося його знайти. Публікуємо повний текст звернення:

"Я завжди любив Україну ще зі студентства, в найважчий період саме Україна прийняла мене таким, який я є, без будь-яких умов і вимог, і я це дуже ціную. Тепер з роками я вже знаю, як краще служити нашій країні, як уникнути помилок...

Протягом усіх цих семи років не було жодного дня, щоб я не був зацікавлений новинами Грузії, і я точно знаю, моя робота на посаді президента не була марною, і багато з того, що ми створили, до сих пір збереглося і працює, але в той же час, коли я чую новини з Грузії, я точно розумію і знаю, що ми можемо жити набагато крутіше, набагато краще і кожен грузин може бути багатим і це у нас вийде разом! Я повертаюся!", - заявив політик.

У себе в Facebook Саакашвілі написав, що завжди мав дві домівки і ніколи не припиняв політичну діяльність ні в Грузії, ні в Україні.

“Коли я був Президентом Грузії, я брав участь у Майдані і активно захищав інтереси України на міжнародній арені. Коли я приїхав до України у 2013 році і фізично перебував тут, я безперервно брав участь у діяльності моєї партії в Грузії. Я впевнений, що так буде і в майбутньому: де б я не був, я завжди буду вірним сином двох дружніх країн – Грузії та України. Я завжди допомагатиму двом своїм народам ставати ще краще, ще успішніше. Це мій обов’язок. Це мій шлях. Це моя доля”, - написав він.

"Завжди любив Україну": Саакашвілі заявив, що повертається в Грузію. Відеозвернення
Читайте також:
У Києві через декілька днів після підняття порвався найбільший прапор України
Одноразовий посуд та їжа в класі: як будуть годувати дітей в школах під час пандемії COVID-19

Новини партнерів