Завод у Харкові здатний виробляти по 10000 доз вакцини на годину.

Завод у Харкові здатний виробляти по 10000 доз вакцини на годину.
Читать на русском

Запуск виробництва призначено на початок 2022-го року.

Фармацевтичний завод "Лекхім" у Харкові здатний розливати понад 10 тисяч доз вакцини від коронавірусу на годину. Про це APnews повідомляє з посиланням на Facebook-сторінку глави МОЗ Віктора Ляшка.

За словами міністра охорони здоров'я, процес виробництва запустять уже 2022-го року. За словами Ляшка, завод може запустити лінію виробництва вакцин за трьома позиціями - вакцини проти коронавірусу, грипу та поліомієліту.

До того, Кабмін уже дозволив фармвиробникам імпортувати обладнання для виробництва вакцин та інших препаратів, необхідних для профілактики COVID-19. На цей час опрацьовується виробництво власної вакцини, так і простий розлив та фасування готового продукту.

"Так ми зможемо налагодити власне виробництво вакцин та розширити виробництво інших, наприклад, антибактеріальних, препаратів, необхідних пацієнтам. Потужності "Лекхіму" дозволять розливати понад 10 тисяч доз вакцини на годину та понад 30 мільйонів доз на рік", - наголосив Ляшко.

Нагадаємо, раніше APnews повідомляв, що Україна вже забронювала у Pfizer та Merck експериментальні ліки від COVID-19. При цьому глава МОЗ запевнив, що закуплять їх лише у разі успішності клінічних випробувань.

Новини партнерів

Українці не бачать правильних рішень влади, бо медіа висвітлюють "караул" – Зеленський
У чому зустрічати Новий рік 2022: Водяний синій Тигр