Затримання українців в аеропорту Афін: у МЗС повідомили деталі інциденту

Затримання українців в аеропорту Афін: у МЗС повідомили деталі інциденту
Читать на русском

Консул вже виїхав на зустріч з українцями

В аеропорту столиці Греції не пропустили групу з 17 громадян України через карантинні обмеження і заборону на в'їзд. Консул вже виїхав до аеропорту. Про це повідомив представник департаменту консульської служби МЗС.

Повідомляється, що консул купив воду та необхідні засоби гігієни для українців, яких помістили в поліцейський ізолятор без комфортних умов для перебування.

"Наших громадян не затримано. Їх не пропустили на в'їзд до країни у зв'язку діючим обмеженнями. Консул купив води, засоби гігієни та виїхав до аеропорту. Від грецької влади отримано відповідний дозвіл на відвідання", - повідомили у департаменті.

За даними ЗМІ, українці прибули до грецької столиці у суботу ввечері двома рейсами: авіакомпанії Ryanair (вилетів із "Борисполя" о 18:00) та авіакомпанії Wizz Air (вилетів о 18:45 з аеропорту "Київ"). Однак, усім громадянам було відмовлено у в'їзді в країну. Очевидець подій повідомив, що їм пропонували підписати документ про депортацію, а після відмови помістили у ізолятор на території аеропорту Афін.

"Наше посольство в Греції одразу після того, як стало відомо про непропуск наших громадян, почало займатися цією справою. Завтра з цього приводу буде надано розгорнутий коментар. Наразі можу порадити усім нашим громадянам, які мають намір подорожувати у цей непростий з точки зору епідеміологічної ситуації період, планувати свої поїздки виключно після отримання з офіційних джерел актуальної інформації щодо можливості/порядку в'їзду до тієї чи іншої іноземної країни", - розповів співрозмовник МЗС.

Як повідомляв APnews раніше, поліцейський ізолятор та антисанітарія: в аеропорту Афін затримали 17 українців.

Новини партнерів

Зеленський покупався в Одесі в морі з Єрмаком, на тому ж місці, де плавав з «колишнім»
Синоптики оголосили штормове попередження в Україні