Затримання та заборона на в'їзд: прикордонники повідомили про зменшення хасидів на кордоні

Затримання та заборона на в'їзд: прикордонники повідомили про зменшення хасидів на кордоні
Читать на русском

Деякі хасиди вирішили прорватися в Україну незаконними методами

Паломники-хасиди, які застрягли на кордоні України, почали роз'їжджатися. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби.

"Загалом поруч з українським кордоном перебувало близько 1000 осіб, і вони не залишали надії потрапити в Україну. Зараз, за наявною в Державній прикордонній службі України інформації, їх кількість зменшилася. Зараз там може перебувати ще близько 600 осіб і спостерігається їх поступове повернення на територію Білорусі", - йдеться в повідомленні.

Інформацію про зменшення числа хасидів на кордоні Білорусі та України підтверджують і білоруські прикордонники.

Водночас в МВС повідомили про низку порушень українського кордону хасидами. Так, двоє українці намагалися перевезти сімох паломників в мікроавтобусі.

"Документи, що засвідчують особу, були тільки у двох осіб. Попередньо встановлено, що вони є громадянами США та Ізраїлю. Всі вони незаконно потрапили в Україну з Угорщини", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у Львівській області паломник намагався перетнути кордон в пункті пропуску Краковець з українським паспортом. Громадянин Австрії 1985 року народження свій справжній паспорт сховав під устілкою взуття. У нього вилучили паспорт громадянина України та заборонили в'їзд на три роки.

Також румунські прикордонники повідомили про дві спроби перетнути кордон України. Вдалося затримати 10 громадян Ізраїлю, які намагалися прорватися на українську територію.

Як раніше повідомляв APnews, на кордоні з Білоруссю хасиди виконали Гімн України, завдяки чому вони сподівалися потрапити на святкування єврейського Нового року в Умані.

Лерос: Вся фракція "Слуг народу" виявилася великим шматком лайна
12 голів і два видалення: в боротьбі за Лігу Європи "Стяуа" і "Бачка Топола" встановили новий рекорд єврокубків

Новини партнерів