Заступник голови ОПУ Юлія Ковалів подала у відставку

Заступник голови ОПУ Юлія Ковалів подала у відставку
Читать на русском

Про причини відставки політика на даний момент нічого не повідомляється.

Заступник голови Офісу президента України Юлія Ковалів подала у відставку. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ОПУ.

«За ці півтора року я мала великий виклик і одночасно велике задоволення допомагати у підготовці та реалізації структурних змін в економічному секторі. Я рада, що мала можливість супроводжувати підготовку і прийняття багатьох законів, які забезпечували важливі реформи в ряді галузей. Це і ініціативи щодо поліпшення інвестиційного клімату, і закони про концесії, приватизації, ринок землі, про банківську систему, підтримку бізнесу на час карантину, стимулювання інвестицій, інших законодавчих актів. Цими законами було створено потенціал для подальшого економічного розвитку України», - заявила Юлія Ковалів.

Коментуючи роботу заступник голови ОПУ, президент України Володимир Зеленський зазначив її «вагомий внесок в економічний розвиток України».

«Так, з її участю були напрацьовані заходи щодо підтримки людей і бізнесу на період посилення карантинних обмежень, прийнято низку важливих законів і налагоджена тісна співпраця України з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема з МВФ», - додали в ОПУ.

Юлія Ковалів: довідка

Юлія Ковалів (1985 р.) - український політик. Народилася і виросла в Івано-Франківську. У 2001 році закінчила з відзнакою Українську гімназію №1 м. Івано-Франківськ. У цьому ж році вступила на економічний факультет Національного університету «Києво-Могилянська академія».

У 2011 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, де отримала ступінь магістра управління суспільним розвитком.

У наступні роки працювала на різних адміністративних посадах. З 20 вересня 2019 року - заступник голови Офісу президента України.

Раніше APnews повідомляв, в. о. міністра енергетики Ольга Буславец подала у відставку: фото.

Новини партнерів

В Україні одужало від COVID-19 у півтора рази більше людей, ніж захворіло
У Дніпрі одночасно повісилися син та його старенька мати