Заступник Єрмака заявив, що не погрожував меру Черкас і звинуватив його у політичному піарі

Заступник Єрмака заявив, що не погрожував меру Черкас і звинуватив його у політичному піарі
Читать на русском

Поширену інформацію про смс-погрози Трофімов вважає інформаційним «вкидом», який може бути частиною політичних технологій

Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов заявив, що не вів переписку з міським головою Черкас та звинуватив його у політичному піарі на темі карантину. Про це повідомляє APnews з посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

За словами Трофімова, передчасне зняття карантинних обмежень на місцях - це турбота не про людей та бізнес, а про свої політичні рейтинги перед місцевими виборами.

«Переписка, яка нібито мала місце між мною та мером Черкас, – це повний фейк. Я не спілкуюся з людьми в такій манері взагалі. На поширених у медіа фото – не мій телефон, мій месенджер виглядає не так. Там навіть моє фото явно взяте з Інтернету. Але мене турбує, що подібні фейкові новини так швидко та легко розходяться у ЗМІ. Без будь-якого аналізу, перевірки фактів і з’ясування їхньої правдивості», – зазначив Сергій Трофімов.

Поширену інформацію щодо смс-погроз Трофімов вважає інформаційним «вкидом», що може бути частиною політичних технологій перед місцевими виборами.

«Використовують ЗМІ для просування себе, надання резонансності своєму прізвищу та підвищення свого рейтингу. І спекулюють на питанні зняття карантинних обмежень, оскільки розуміють, що люди хочуть якнайшвидше повернутися до звичного життя», – зауважив перший заступник керівника Офісу Президента.

Також заступник Єрмака наголосив, що уряд вже ухвалив поетапний план послаблення карантинних обмежень, якого потрібно дотримуватися. А передчасне зняття карантину може коштувати людських життів.

«Такі самовільні дії місцевої влади – це не турбота про людей і місцевий бізнес. Це турбота про свій рейтинг і подальшу політичну кар’єру. Якщо у міських голів є предметні пропозиції щодо допомоги місцевому бізнесу – завжди можна сконтактуватися з Прем’єр-міністром, з представниками уряду та запропонувати своє бачення щодо деяких послаблень за умови дотримання всіх санітарних норм. Але з боку міського голови Черкас ми таких дій не побачили», – сказав Сергій Трофімов.

Як повідомляв APnews раніше, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко опублікував на своїй сторінці у Facebook імовірну переписку з Сергієм Трофімовим, у якій останній висловлює "останнє попередження" за ситуацію щодо передчасного послаблення карантину у області.

Новини партнерів

Українцям потрібно увімкнути "тумблер терпіння" і вийти з карантину вчасно, - Ляшко
Провокації в Одесі не вщухають: праворадикали з машини закликають дотримуватися карантину на німецькій мові