Заступник екс-міністра Міненергетики Шубін тимчасово очолить відомство

Віталій Шубін
Читать на русском

Кабмін ухвалив чергове кадрове рішення.

Кабінет міністрів України призначив Віталія Шубіна виконуючим обов’язки міністра енергетики та захисту навколишнього середовища у вівторок, 10 березня.

Про це повідомляє прес-служба відомства у Facebook.

"Уряд уповноважив заступників міністрів на тимчасове виконання обов'язків міністрів. Відповідні рішення прийняті на позачерговому засіданні 10 березня.

Тимчасово виконувати обов'язки міністра енергетики та захисту навколишнього середовища буде Шубін Віталій Миколайович ", - додали у прес-службі.
Згідно із загальнодоступними даними, Шубін 1982 року народження. У 2004 році закінчив Київський університет туризму, економіки і права за спеціальністю "Правознавство", кваліфікація - юрист, у 2011 році - Національну академію держуправління при президенті України (кваліфікація - магістр держуправління).

У 2004-2011 роках працював на держпідприємстві "Енергоринок".

З жовтня 2011 року - до жовтня 2014 року - працював на різних посадах в ДТЕК.

З листопада 2014 по листопад 2016 року - керівник юрдепартаменту, заступник директора з регуляторної діяльності та розвитку енергетичних проектів в Енергетичних ресурсах України.

У 2017-2018 роках - керував Арцизької вітрової електростанцією, а також очолював за сумісництвом Ізмаїльську, Кілійську і Суворовську вітрові електростанції в Одеській області.

З лютого 2018 року - працював директором Дніпро-Бузької вітрової електростанції (с. Олександрівка Білозерського району Херсонської області).

Шубін був призначений заступником міністра енергетики 9 жовтня 2019 року.

Як повідомляв APNews, новий глава Міносвіти Полюхович володіє іспанською, англійською та ієрогліфічною мовою майя.

Новини партнерів

Зеленський: Українські військові уповноважені дати потужну відповідь на дії агресора
Бойовики обстріляли житлові квартали Мар'їнки: людей евакуювали