Замість "ковідного" в Україні створять новий спецфонд для боротьби з COVID-19 - Разумков

Замість "ковідного" в Україні створять новий спецфонд для боротьби з COVID-19 - Разумков
Читать на русском

Дмитро Разумков зазначив, що кошти з нового Фонду йтимуть тільки на вакцинацію, фінансову підтримку медиків та боротьбу з COVID-19.

Окремий спеціальний Фонд створять в Україні для боротьби з COVID-19 та його наслідками замість "ковідного". Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Минулого року був окремий фонд, який фінансувався для боротьби або подолання наслідків коронавірусу. Наступного року кожне міністерство, яке безпосередньо залучене до боротьби з коронавірусом, будуть мати спеціальні програми для забезпечення існування держави всім необхідним", - заявив Разумков.

При цьому він вказав, що в новому Фонді коштів буде менше, але їх не будуть витрачати на різні напрямки, а виключно на вакцинацію, фінансову підтримку медиків та боротьбу з COVID-19.

"Була велика дискусія: спочатку ми не планували створювати окремий фонд. Але вчора після нарад та консультацій з представниками депутатських фракцій, урядом прийшли до того, що додатково буде створено спеціальний фонд. Фонд не буде ковідним, як було раніше, коли гроші йшли на різні напрямку. З нового спецфонду будуть фінансуватися конкретні питання. Кошти будуть направлятися на вакцинацію, боротьбу з коронавірусом, фінансову підтримку медиків", - підсумував спікер парламенту.

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів України збільшив ковідний фонд на 6 мільярдів гривень

Новини партнерів

У Дніпрі під час пожежі в приватному будинку загинули три людини
У МОЗ запропонували нараховувати медикам зарплати "як у прокуратурі"