Замах на Шефіра: поліція знайшла місце розташування стрілка, підозрюють, зброю він міг кинути у лісі

Замах на Шефіра: поліція знайшла місце розташування стрілка, підозрюють, зброю він міг кинути у лісі
Читать на русском

Також поліція допитала свідків інциденту.

У четвер, 23 вересня, Нацполіція і Нацгвардія продовжить пошуки зброї, з якої намагалися вбити першого помічника президента України Володимира Зеленського Сершія Шефіра. Правоохоронці шукають у лісовому масиві біля місця замаху, вони сподіваються, що зловмисник міг кинути зброю неподалік місця, де він переховувався.

Про це повідомив директор з комунікацій МВС Артем Шевченко в Facebook, передає APnews.

Зазначимо, що напередодні під Києвом, в селі Лісники, обстріляли автомобіль першого помічника президента України Сергія Шефіра, внаслідок чого поранили водія. В нього влучили три кулі.

"Сьогодні поліція і нацгвардія продовжать ретельні пошуки у доволі великому лісовому масиві. Шукатимуть все. Можливо, там залишено злочинцем і знаряддя злочину. А може й ні. У дуже подібному і, на жаль успішному для злочинців замаху на Аміну Окуєву 30 жовтня 2017 року, скинуту під час відходу стрільцем зброю - доволі рідкісний у нас армійський автомат фірми "Чеська Збройовка" знайшли у лісосмузі аж на третю добу після вбивства. З нього у трьох місцях вдалося виокремити ДНК нині підсудного Редькіна", - повідомив Шевченко.

Крім того, він додав, що поліцейським вдалося встановити місце розташування стрілка.

"Воно дозволяло побачити автомобіль здалеку, ідентифікувати рухому ціль, підготуватися, відкрити вогонь по авто, яке наближається назустріч", - написав директор з комунікацій МВС.

Також він повідомив, що допитали свідків інциденту, які були неподалік. Зокрема, грибників і пасажирів авто, яке їхало за машиною Шефіра.

"Їх свідчення про характер звуку стрільби - досить схожі. Вилучено на дослідження і гілки, зламані, ймовірно, самим стрільцем при підготовці сектора обстрілу", - додали в МВС.

Нагадаємо, як писав APnews, у МВС заявили, що Шефіра хотіли вбити угорськими кулями, вони могли потрапити в Україну контрабандою.

Новини партнерів

У Києві чоловік розгулював по вулиці з гранатою в кишені. Фото
Зайшов за жертвою і розстріляв в спину - з'явилися відео вбивства бізнесмена в Черкасах