Закриваємо авіасполучення: Зеленський закликав повернутись всіх українців додому за три доби

Закриваємо авіасполучення: Зеленський закликав повернутись всіх українців додому за три доби
Читать на русском

Ті, хто не встигнуть повернутись, повинні звернутись в консульство України

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні повідомив, що через три доби Україна закриє регулярне авіасполучення з іншими країнами.

"Щодо українців, які зараз знаходяться за кордоном. Ті, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, точно повернуться додому, згідно з розкладом. Щодо інших громадян України - через три доби ми закриваємо регулярне авіасполучення", - сказав він.

Зеленський уточнив, що за цей час українці мають повернутись в країну, а ті, хто не встигнуть цього зробити, повинні звернутись в консульство України.

"За цей час ви повинні повернутись додому. Ті, хто з об'єктивних причин не встигнуть цього зробити, мають звернутись в українське консульство. У спільній взаємодії з українськими компаніями вони будуть повернуті додому окремими нерегулярними рейсами", - пояснив президент.

Крім того, він пообіцяв, що громадяни України, які наразі знаходяться на кордоні Італії та Словенії, будуть евакуйовані вже вихідними. За словами Зеленського, українці, у яких зафіксують симптоми коронавірусу, будуть направлені в обсервацію.

"Ми вже успішно евакуювали громадян з Китаю і вже цими вихідними спеціальний борт поверне додому українців, які застрягли на кордоні Італії та Словенії, але я закликаю усіх українців встигнути повернутись в наступні три доби. Всі, хто повернеться, будуть піддані медичній перевірці. У разі виявлення ознак захворювання направлені в обсервацію", - підкреслив президент України.

Як повідомляв APNEWS раніше, президент України Володимир Зеленський звернувся до українців у відеозверненні, закликавши не вестись на провокації та не сіяти паніку на фоні коронавірусу.

Новини партнерів

Бойовики на Донбасі 6 разів порушили режим "тиші", поранений один військовий, - штаб ООС
Гречка, сірники та туалетний папір не рятують: Зеленський розповів, як боротись з коронавірусом