Закордонні дипустанови України тиждень працюватимуть дистанційно

Закордонні дипустанови України тиждень працюватимуть дистанційно
Читать на русском

Особливий режим триватиме з неділі, 15 березня, по п'ятницю, 20 березня 2020 включно.

Закордонні дипломатичні установи у зв'язку з поширенням Covid-19 на один тиждень переходять на особливий режим, який передбачає дистанційну форму роботи зі зверненнями громадян та посилене опрацювання запитів громадян. Про це повідомили у роз’яснення від МЗС України.

"МЗС України в умовах стрімкого поширення коронавірусної інфекції по всьому світу повідомляє, що закордонні дипломатичні установи тимчасово, на один тиждень переходять на особливий режим, який передбачає дистанційну форму роботи зі зверненнями громадян та посилене опрацювання запитів громадян", - інформує дипломатичне відомство.

Така форма роботи передбачає, що дипустанови за кордоном продовжать роботу у дистанційному режимі крім форс-мажорних випадків, де потрібні негайні консульські дії та функції, особливо пов'язані з пандемією.

У відомстві зазначили, особливий режим, який передбачає дистанційну форму роботи, триватиме з неділі, 15 березня, до п’ятниці, 20 березня 2020 року включно.

Як повідомляв APnews раніше, Уряд заборонив в'їзд в Україну іноземців та закрив міжнародне авіасполучення, що було спрямовано на запобігання поширенню на території України коронавірусу.

Новини партнерів

МОЗ досліджує 12 нових зразків з підозрою на коронавірус
Українці в паніці масово здають тести на коронавірус