Законопроєкт про зменшення чисельності нардепів готовий до голосування - Корнієнко

Законопроєкт про зменшення чисельності нардепів готовий до голосування - Корнієнко
Читать на русском

Документ пропонує закріпити у Конституції пропорційну систему.

Законопроєкт щодо зменшення кількості народних депутатів до 300 осіб уже готовий до голосування. Про це APnews повідомляє з посиланням на брифінг першого заступника голови Верховної Ради Олександра Корнієнка.

"Я думаю, що ми до нього рано чи пізно маємо дійти. Тому що це була обіцянка не лише "Слуги народу", а й низки партій. Таких, як, наприклад, "Голос". І більш того, саме у законопроекті про 300" депутатах міститься норма про закріплення в Конституції пропорційної системи", - заявив Корнієнко.

За словами першого віце-спікера, багато політичних сил якраз говорять про те, що Україні потрібна виключно пропорційна система, оскільки мажоритарна - це "зло і скупка". Щоб цю норму закріпити, потрібно 300 голосів під час голосування.

"Законопроєкт фактично зацементує пропорційну систему. Тому колеги давайте виконувати передвиборчі обіцянки. Виконувати обіцянки про зменшення парламенту", - заявив Корнієнко.

Раніше APnews повідомляв, що Зеленський підписав указ про відміну призову на термінову військову службу. Відповідний законопроєкт має розробити Кабмін.

Новини партнерів

Другий варіант Омікрону став набагато заразнішим, вакцина не врятує - дослідження
Польща евакуює частину українців та прийме поранених у разі можливого нападу РФ