Закон про банки доводить, що Зеленський не "слуга" Коломойського - політолог

Закон про банки доводить, що Зеленський не "слуга" Коломойського - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Подібні чутки розповсюджувались під час та після виборів, проте ухвалення закону про банки підтверджує, що Зеленський працює в інтересах України

Завдяки ухваленню закону №2571-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" чутки про те, що президент України Володимир Зеленський працює на користь колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського, спростовуються. Про це розповів політолог, керівник Центру політичного аналізу "Пента" Володимир Фесенко в ексклюзивному коментарі APnews.

Він зазначив, що подібні чутки розповсюджувались під час та після виборів, проте ухвалення закону про банки підтверджує, що Зеленський працює в інтересах України.

"В плані політики я відзначу інший дуже важливий аспект: ухвалення цього закону спростовує думки, які розповсюджували противники Зеленського під час і після виборів, що він слуга чи маріонетка Коломойського. Ухвалення цього закону, який символічно називали "антиколомойським", підтверджує, що президент проводить незалежну політику, не в інтересах свого колишнього партнера, а в інтересах держави і суспільства", - переконаний Фесенко.

Як повідомляв APnews раніше, політолог Руслан Бортнік розповів, що законопроект №2571-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" вирішує завдання минулого, а не майбутнього.

Нагадаємо, що прийняття закону №2571-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" пов’язано з вимогою міжнародних фінансових інститутів забезпечити фінансову стабільність в Україні.

Новини партнерів

У Харкові вночі невідомі підірвали банкомат, гроші розкидало по вулиці
Зеленський став президентом завдяки Богдану - Рябошапка