Захоплення заручників в Луцьку: Зеленський розповів деталі переговорів з терористом

Захоплення заручників в Луцьку: Зеленський розповів деталі переговорів з терористом
Читать на русском

Володимир Зеленський зазначив, що Максим Кривошей розмовляв з ним 7-10 хвилин

Правоохоронці відразу запропонували штурмувати автобус в Луцьку, в якому Максим Кривош утримував цілий день заручників. Про це повідомляє APnews з посиланням на відеокоментар президента Володимира Зеленського.

За його словами, спочатку оцінювали вимоги "луцького терориста", а також його "адекватність".

"Паралельно ми мали перерви у зустрічі з президентом Швейцарії, використовували ці перерви, вона все розуміла. Ми хотіли тримати все під контролем, що відбувається, тому що були дійсно трохи незрозумілі вимоги, через що це відбувається треба було зрозуміти", - зазначив Зеленський.

При цьому він вказав, що з Кривошем протягом дев'яти годин розмовляли як психологи, так й учасники переговорів, але він хотів тільки виконання його вимог. Водночас Зеленський заявив, що штурм автобуса та затримання терориста запропонували з самого початку.

"Це був би штурм, швидкий, я впевнений, що він був би результативним, але завжди є небезпека, що можуть загинути люди, хтось може загинути, якась кількість та це дуже небезпечно. Тому ми порадилися, я захотів поговорити з цією людиною телефоном та спробувати домовитись, щоб він відпустив людей. Мене попередили, що він говорить з усіма 10-15 секунд. Трохи більше він розмовляв з журналістом. А потім кидає трубку. Не хоче продовжувати. Чекає, щоб були виконані всі його вимоги. Ми з ним говорили 7-10 хвилин", - розповів президент.

Крім того, він уточнив, що в розмові з Кривошем вдалося домовитися про звільнення трьох осіб.

"Я попросив його відпустити пораненого, вагітну жінку та дитину. Він сказав, що пораненого не існує, що це був блеф. Тому домовилися, що він відпустить трьох осіб та я після цього запишу відео. Після того як відео вийде в соцмережі, він через півгодини випускає всіх людей. Приблизно так і сталося. 30-40 хвилин ц він відпустив заручників", - підсумував Зеленський.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, правоохоронці затримали терориста Максима Кривоша, який з самого ранку утримував в Луцьку в автобусі заручників

Новини партнерів

Після спаду в Україні знову фіксують зростання числа нових хворих COVID-19
Українці можуть вилетіти з "Борисполя" по цифровому паспорту