Захоплення влади всупереч закону: На в.о. директора ГБР Соколова подали заяву в НАБУ

В.о. директора ДБР Олександр Соколов
Ексклюзив
Читать на русском

Згідно з документами, опублікованими організацією, Соколов одноосібно призначив сам себе керівником ГБР

ГО "Рада громадського контролю" звернулася в НАБУ із заявою про скоєння злочину Олександром Соколовим. Згідно з документами, опублікованими організацією, Соколов одноосібно призначив сам себе керівником ГБР.

У коментарі APnews представники ГО «РГК» розповіли:

"ГО «РГК» звернулося в НАБУ із заявою про злочин, вчинений виконуючим обов`язки директора ДБР Олександром Соколовим, який всупереч нормам Президентського Закону присвоїв собі повноваження директора ДБР. Вважаємо, що такі дії слід кваліфікувати як зловживання службовим становищем, що є корупційним злочином. Більше того, ми вважаємо, що його дії спричинили тяжкі наслідки, а це вже ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу ".

Також організація звернулася до Президента України Володимира Зеленського та Голови Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського з проханням невідкладно вжити заходів.

Як повідомляв APnews раніше, колишня тимчасово виконуюча обов'язки директора Державного бюро розслідувань, а нині Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова всупереч закону "Про державну службу" зі зловживанням повноваженнями незаконно призначила на посади дев'ять співробітників.

Новини партнерів

В Україні розгорівся масштабний скандал через немовлят "на продаж"
Редкач викликав Ломаченко на бій провокаційним зображенням Путіна та Медведєва, але згодом видалив пост