Захоплення та окупація Одеси все ще в планах у росіян - ОК "Південь"

Захоплення та окупація Одеси все ще в планах у росіян - ОК "Південь"
Читать на русском

Російські кораблі з ракетами продовжують перебувати в акваторії північно-західної частини Чорного моря і продовжують загрожувати не лише південному регіону, а й усій Україні.

Керівник прес-центру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк повідомила, що місто Одеса залишається у пріоритетах ворога для захоплення та окупації.

"Одеса залишається у пріоритетах ворога для захоплення, у пріоритетах для окупації, але вона також у пріоритетах для мирного життя самих одеситів. Корабельні угруповання ворога переформовуються, посилюються, перевозять вантажі, намагаються облаштувати певні позиції, у тому числі і на острові Зміїний. Криму розгортають додаткові дивізіони протиповітряної оборони, оскільки ворог уже розуміє, що поразка його кораблів – це не химера, це абсолютно можливе. Тому вони намагаються також захищатися”, - сказала вона.

За словами Гуменюк, російські кораблі з ракетами продовжують перебувати в акваторії північно-західної частини Чорного моря і продовжують загрожувати не лише південному регіону, а й усій Україні своїми ракетними ударами.
Вона додала, що ОК "Південь" зафіксувало кілька пусків ракет саме з моря до різних регіонів України.

Читайте також:
У РФ заочно заарештували голову Одеської ОДА: Марченко відреагував із гумором

Новини партнерів

У Маріуполі планують «готувати» школярів до російської програми все літо
Росія може обстріляти Польщу, до цього треба бути готовим – Дещиця