Заходи можуть знову бути посилені: Шмигаль розповів про етапи виходу з карантину

Заходи можуть знову бути посилені: Шмигаль розповів про етапи виходу з карантину
Читать на русском

Представники кожного міністерства та відомства повинні займатись формулюванням детальних роз’яснень, за яких умов мають працювати об’єкти, що будуть відкриватися

Якщо кількість хворих на коронавірус буде зменшуватись, другий третій або четвертий етап виходу України з карантину можуть початися одночасно. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

"Наступні етапи не прив’язані до конкретних дат, а їх запуск залежить від динаміки захворювання. Тобто, якщо Уряд бачитиме, що кількість захворілих знижується, то другий, третій або четвертий етап можуть початися одночасно. Не треба буде чекати 10 чи 20 днів для запуску чергового етапу. Водночас, якщо в країні спостерігатиметься значне збільшення кількості захворілих, то карантинні заходи можуть знову бути посилені", - йдеться у повідомленні.

Прем'єр-міністр додав, що представники кожного міністерства та відомства повинні займатись формулюванням детальних роз’яснень, за яких умов мають працювати об’єкти, що будуть відкриватися.

"Мінекономіки та МОЗ вже розробили чіткі критерії роботи та алгоритми контролю продовольчих ринків. Це дасть можливість цієї середи ухвалити рішення про відкриття більш ніж 280 ринків по всій Україні. Цей перелік може бути розширений, якщо й інші ринки зможуть забезпечити належні умови роботи", - додав Шмигаль.

Також він зазначив, що на окремих етапах передбачається відкриття з обмеженнями деяких закладів. Ці обмеження будемо на кожному етапі пом’якшувати. Це стосується закладів освіти, кав’ярень, спортивних залів тощо.

Як повідомляв APnews раніше, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що продуктові ринки в умовах карантину у зв’язку з коронавірусом в Україні зможуть працювати з дотриманням жорстких санітарних норм, за порушення яких буде встановлена відповідальність.

Новини партнерів

НАБУ та СБУ прийшли з обшуками у Держагентство Зони відчуження
Зеленський повідомив про запуск іпотеки зі ставкою 10% і кредитів малому бізнесу