Закарпатська область рухається до "червоної" зони, зростає смертність

Закарпатська область рухається до "червоної" зони, зростає смертність
Читать на русском

Смертність в Закарпатській області через коронавірус перевищує показники попереднього піку захворюваності.

Закарпатська область наближається до червоної карантинної зони у зв'язку зі зростанням госпіталізованих та смертності від COVID-19.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву директора обласної інфекційної лікарні Михайла Поляка.

За його словами, тільки за минулу добу 19 жовтня в регіоні померли від ускладнень коронавірусної інфекції сім осіб. А за два місяці число померлих перевищило показники за попередній пік.

"Це багато. Вірус, який зараз превалює і в області, і по всій Україні, і в Західній Європі викликає важкі форми у пацієнтів. За останні два місяці в нашому закладі померло більше людей, ніж коли заклад був заповнений минулого піку на 100%", - заявив Поляк.

Також, за його словами, на даний момент в інфекційній лікарні завантажені 55% ліжок. Кисню поки вистачає. Однак якщо лікарня буде заповнена, його може не вистачати.

"Тому що важкі хворі потребують 20-30 л кисню, вони не можуть чекати кілька днів, поки балони з киснем приїдуть зі Львова", - пояснив лікар.

Крім того, Поляк заявив, якщо все ще є люди, які сумніваються в тому, що хвороба існує, він готовий провести окрему екскурсію інфекційним відділенням.

"Покажу пацієнтів, які не можуть дихати, медперсонал, який по 5-6 годин проводить у спеціальних захисних костюмах", - зазначив він.

Раніше APnews повідомляв, у перелік регіонів, які знаходяться у "червоній" зоні карантину з 23 жовтня потрапить нова область - Сумська.

Новини партнерів

В Україні почали діяти нові правила транспортних перевезень: які документи треба мати при собі
Смертельна ДТП на трасі Київ-Одеса: поліція затримала водія вантажівки