Шмигаль назвав умову, за якої в Україні підвищать зарплати і соцвиплати

Шмигаль назвав умову, за якої в Україні підвищать зарплати і соцвиплати
Читать на русском

За словами прем'єр-міністра, перегляд держбюджету передбачається у частині збільшення деяких соцвиплат, в тому числі підвищення зарплат для лікарів.

Кабінет міністрів перегляне проект Державного бюджету на 2021 рік після першого кварталу наступного року за умови, якщо збільшиться виконання доходів держави.

Про це заявив глава уряду Денис Шмигаль, передає APnews.

"Хочу наголосити, що важливою філософією цього бюджету є його реалістичність та збалансованість. В той же час, якщо ми будемо бачити збільшення виконання доходів держави, то після першого кварталу бюджет може бути і буде переглянуто", - сказав Шмигаль.

За словами прем'єр-міністра, перегляд передбачається у частині збільшення деяких соцвиплат, в тому числі підвищення зарплат для лікарів.

"Зараз таке зростання заплановано на рівні 30%, або +2,5 тис. грн. Тобто, всі кошти, які ми, як держава, заробимо понадпланово, підуть на зарплати та соцвиплати, зокрема і нашим медикам", - запевнив Шмигаль.

Як повідомляв APnews, Гетманцев заявив, що Україна – бідна країна, тому влада не може платити зарплати і пенсії на рівні європейських.

Новини партнерів

У Харкові поховали Геннадія Кернеса, - фото, відео
Кличко на похоронах Кернеса влаштував "селфі-паті" з шанувальниками