Зайнятися обміном полонених з ОРДЛО в 2014 Медведчуку запропонував особисто Порошенко - Потьомкін

Зайнятися обміном полонених з ОРДЛО в 2014 Медведчуку запропонував особисто Порошенко - Потьомкін
Читать на русском

Сьогодні в мережу злили телефонну розмову Медведчука та Суркова

У 2014 році Медведчук з Сурковим обговорювали обмін полоненими всіх на всіх з ОРДЛО. Сьогодні в мережу злили їх телефонну розмову. Про це заявив політичний оглядач Олександр Потьомкін на своїй сторінці в Facebook.

За словами Потьомкіна, зайнятися обміном полоненими Медведчуку запропонував особисто Порошенко.

"Ще в 2014 році вони обговорювали можливий обмін полоненими на Донбасі. І тут цікаво, що в розмові Медведчук особисто підтверджує, що зайнятися обміном полоненими йому запропонував ніхто інший, як Петро Олексійович Порошенко. Причому двічі! І погодив це з Володимиром Путіним. А Медведчук що? «Спасибі, Петре Олексійовичу, якщо треба - я готовий». Незважаючи на проблематику питання і різночитання в цифрах, які дає тодішня Адміністрація президента для обміну «всіх на всіх», - зазначив політексперт.

І додав, що Медведчук заздалегідь «не вірив в це світле майбутнє для себе» в цьому процесі. Але саме він, за словами оглядача, зміг повернути з кінця 2014 по 2018 роки 490 осіб, а з двох сторін більше 900 чоловік.

"І займався б цим питанням і далі, якби Порошенко не заблокував другий етап. Переймаючи досвід «попередника» тим же зараз займається і «зелена» влада. Замість того, щоб посприяти роботі Медведчука і повернути не в порядку обміну, а в однобічному порядку чотирьох полонених українок додому, вставляє палки в колеса. Тільки, Володимир Олександрович, після низки ваших злочинних указів, Ваш рейтинг вже нічого не врятує.

І ще одне. Договір про постачання електроенергії до Криму був підписаний в 2015 році. Домовився про це Медведчук, як випливає зі злитої в мережу розмови. І домовився він про це теж на прохання Порошенка. А що, зараз хіба по-іншому? Україна також поставляє електроенергію в Крим, як і раніше.

Загалом, кажучи словами Медведчука, ні у Порошенка, ні у Зеленського голубами вже бути не вийде. А такий був шанс... ", - резюмував Потьомкін.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Реформа судів та заборона пластикових пакетів: які законопроекти розгляне Рада наступного тижня
У річці Дніпро виявили важкі метали, ртуть та агропестициди