Від пологів до онко. У МОЗ розповіли, яких операцій не торкнеться тотальна заборона

Від пологів до онко. У МОЗ розповіли, яких операцій не торкнеться тотальна заборона
Читать на русском

В Україні через пандемію COVID-19 від 9 листопада припинено проведення планових госпіталізацій і операцій.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, яких пацієнтів не стосуватиметься заборона проведення планових операцій. Про це APnews пише з посиланням на заяву очільника МОЗ в ефірі "Свободи слова".

Так, за словами міністра, будуть проводитись операції, які є обов'язковими для життя пацієнтів і не можуть бути перенесені через смертельні ризики.

«У нас припинені планові операції, планова шпиталізація. Крім операцій і госпіталізацій, які скажімо так, за життєвими показниками є обов'язковими до виконання. Це онкозахворювання, пологи, решта операцій, оперативних втручань і госпіталізацій, яких не можна відкласти. Якщо є планова госпіталізація та планові операції, які можливо відтермінувати, вони будуть відтерміновані. Ця норма діє на території регіонів з «помаранчевим» рівнем небезпеки від початку адаптивного карантину», - розповів міністр.

Як повідомляв APnews раніше, головний санклікар Ляшко під час чергового брифінгу заявив, що в лікарнях будуть заборонені всі планові операції і планові госпіталізації.

Новини партнерів

Луческу заявив, що в проблемах "Динамо" з COVID-19 винен сам клуб
Другий раз за тиждень: плавець Романчук оновив рекорд України