Шмигаль назвав нові умови, за яких в Україні повернуть жорсткий карантин

Шмигаль назвав нові умови, за яких в Україні повернуть жорсткий карантин
Читать на русском

Кабмін активно стежить за кількістю активних хворих на коронавірус, і спираючись на нього, планує карантинні обмеження.

Причиною для повернення посиленого карантину в масштабах країни стане позначка в 60 активних хворих на 100 тисяч населення. APnews наводить слова прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля в розмові з BBC Україна. За словами голови уряду зараз це значення дорівнює 50 хворим на 100 тисяч людей. Денис Шмигаль заявив, що саме перетин позначки в 60 хворих стане моментом, "при якому треба буде посилювати карантин на рівні країни та окремих областей". Зараз же в країні діє модель адаптивного карантину. При цій моделі більш жорсткі умови діють в найбільш проблемних областях.

"Україна вийшла із загального жорсткого карантину, але окремі області, наприклад Львівська, сьогодні антічемпіон по захворюваності, там карантин посилений. Ця модель дозволяє балансувати на грані між незакриттям цілої країни і економіки та збереженням життя і здоров'я людей", - заявив прем'єр.

Своє завдання зараз Денис Шмигаль сформулював так: зберегти якомога більше життів людей. При цьому не втрачати економіку, криза в якій може привести до дуже тяжких наслідків і жертв. "Ми хочемо зробити все можливе для того, щоб ми не закривали країну. Ми не можемо зараз передбачити, як події розвиватимуться далі", - зазначив прем'єр-міністр.

Раніше також з'явилася інформація про можливість повторної зупинки громадського транспорту. Головною умовою для такого рішення буде рівень завантаженості ліжок в лікарнях.

Новини партнерів

В Києві ДТП та ремонт паралізували рух на Північному мосту: можлива затримка на годину
На кордоні у Польщі затримали розшукуваного у 190 країнах українця