За вакцинацію від COVID-19 доведеться платити: Зеленський пояснив, кому саме

За вакцинацію від COVID-19 доведеться платити: Зеленський пояснив, кому саме
Читать на русском

Отримати вакцину від коронавірусу платно зможуть ті, хто може собі це дозволити.

Президент України Володимир Зеленський не виключає ймовірність платної вакцинації для громадян.

Про це глава держави заявив в інтерв'ю журналу "Фокус", передає APnews. За його словами, отримати вакцину від коронавірусу платно зможуть ті, хто може собі це дозволити.

Також президент зазначив, що зараз Україна веде переговори з міжнародними партнерами про допомогу з отриманням вакцини від коронавірусу, ще 8 млн доз розраховують отримати в рамках глобального механізму COVAX. Цією вакциною будуть прищеплювати групи ризику безкоштовно.

"Я хочу, щоб у січні ми отримали 100-200 тисяч доз. Але нам доведеться дуже сильно попрацювати, щоб люди пішли вакцинуватися", - наголосив він.

Компанії, з якими Україна домовляється про постачання вакцини, просять відкрити для них комерційний ринок.

Також Володимир Зеленський додав, що в Україні є люди, які самі можуть придбати собі вакцину від коронавірусу. Сам глава держави також пообіцяв, що буде вакцинуватися з гроші.

"Це говорить про те, що є сегмент людей у всьому світі, і наша країна не виняток, які не звертатимуть уваги на ціну. Вони розуміють, що у держави є пріоритетні групи населення - це бідні люди, лікарі, армія, вчителі, люди з важкими хворобами. Тому такі, як я, будемо вакцинуватися своїм коштом. Це нормально", - пояснив Володимир Зеленський.

Як повідомляв APnews, Степанов заявив, що вакцинація від COVID-19 буде добровільною для всіх українців.

Новини партнерів

У РФ історика-розчленовувача Соколова посадили на 12 років
Арахамія розповів, чому Рада затягнула зі схваленням закону про референдум