За порушення умов самоізоляції – штраф: Поліція вибірково перевірятиме тих, хто повернувся з-за кордону

Антон Геращенко
Читать на русском

Антон Геращенко заявив, що всі, хто повернулися з-за кордону, зобов’язані знаходитися на самоізоляції протягом двох тижнів.

Українці, які повернулися з-за кордону, зобов’язані знаходитися на самоізоляції протягом 14 днів. Дільничні і патрульні поліцейські вибірково перевірятимуть таких громадян на дотримання умов карантину. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко під час свого виступу в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

За словами Геращенка, всі, хто не дотримується умов карантину та ризикує своїм здоров’ям та здоров’ям оточуючих, будуть оштрафованы на суму від 17 000 до 34 000 гривень.

"Хочу попередити всіх громадян, які приїжджають в Україну зараз, - ви зобов'язані за законом 14 днів перебувати на самоізоляції на карантині. Якщо ви будете залишати місце карантину - у нас введено штраф від 17 000 до 34 000 гривень.

Сьогодні поліція почала централізовано отримувати ваші контакти з ваших анкет. Ми будемо звертатися до стільникових операторів і банків у разі потреби. Для того щоб зберегти життя і здоров'я ваших близьких і всіх українців, ви зобов'язані перебувати вдома. Саме українці, які приїхали з інших країн, є тими людьми, які приносять у нашу країну вірус.

Ви в цьому не винні, але ви мусите бути відповідальними і провести ці 14 днів удома. Попри те, що вам хочеться погуляти. Інакше ми перетворимося на Іспанію або Італію", - сказав Геращенко.

Як повідомляв APNews, всіх членів комітету з екологічної політики відправляють на самоізоляцію через нардепа Шахова.

Новини партнерів

Ємець доручив провести розслідування після звинувачень у блокуванні закупівель
Через коронавірус в Одесі ввели спеціальний режим громадського транспорту