За "плівками Єрмака" міг стояти колишній голова Офісу президента Богдан, - політолог

За "плівками Єрмака" міг стояти колишній голова Офісу президента Богдан, - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Якубін додав, що, за наявною інформацією, плівки записали ще влітку 2019 року, коли Єрмак не був головою Офісу президенту

Президент України Володимир Зеленський та голова Офісу президента Андрій Єрмак, можливо, обговорювали обставини того, як з'явились плівки, в яких фігурує брат останнього Денис Єрмак. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів політолог Олексій Якубін.

"Наскільки я розумію тих людей, які ці речі ініціювали, що у багато чому рейтинг Зеленського, який ми наразі бачимо, який вище був би зараз, якби голосування було у першому турі, ніж він отримав тоді, тобто близько 40%, тримається на цих засадах. Мені здається, що в цьому випадку Зеленський, відповідаючи на питання, можливо, з Єрмаком у них були про це розмови, чому ці записи з'явились саме так, саме в цей час. І в цьому ж контексті чому ці записи використовувались саме в такому контексті, щоб прибрати Єрмака. У мене склалось враження, що, можливо, Зеленський тут натякав, відповідаючи так, що за цим процесом стояли ті, хто хотіли наразі збити Єрмака, в тому числі зупинити процеси, пов'язані з Донбасом. І ще раз, можливо, це у минулому очільник Офісу президента Богдан або пов'язані з ним люди", - сказав він.

Якубін додав, що, за наявною інформацією, плівки записали ще влітку 2019 року, коли Єрмак не був головою Офісу президенту. Політолог підкреслив, що брат Єрмака не працював очільником жодної державної служби.

"Тому що, якщо ми в цілому говоримо про ці записи, то не секрет, що якщо говорити про те, що ми чули, вони з'явились влітку 2019 року. Тобто на той момент Єрмак не був ще очільником Офісу президента, він був радником президента. Тим паче його брат не очолював жодну державну службу. Тому мені здалось, що в цьому випадку Зеленський відповів так, як він міг відповісти, що йде розслідування. З моєї точки зору тут є багато контекстуальних речей: чому ці записи з'явились саме в той момент, коли активізувались питання, пов'язані з Донбасом, створенням цієї консультативної ради та черговою підготовкою обміну утримуваних осіб", - пояснив Якубін.

Як раніше повідомляв APnews, плівки, в яких фігурує брат голови Офісу президента Денис Єрмак, могли бути спробою зірвати роботу Андрія Єрмака щодо створення консультативної ради.

Новини партнерів

Супрун заявила, що Єрмак попросив її допомогти з реформами
"Плівки Єрмака" могли бути спробою позбавитись від голови Офісу президента - політолог