За місяць золотовалютні резерви України зросли на 3,1%

За місяць золотовалютні резерви України зросли на 3,1%

Станом на 1 травня міжнародні резерви складали 25,69 мільярда доларів

У квітні 2020 року міжнародні резерви України зросли на 3,1% - майже 800 мільйонів доларів. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Національного банку України.

Станом на 1 травня міжнародні резерви складали 25,69 мільярда доларів. Зростання міжнародних резервів у квітні відновилося після стрімкого падіння у березні.

"Попит на валюту з боку бізнесу після ажіотажу у березні суттєво знизився у квітні. Пропозиція валюти була більш ніж достатньою для задоволення клієнтських заявок, тож гривня посилила свої позиції, а Національний банк відновив операції з нарощування міжнародних резервів", - йдеться в повідомленні.

Протягом квітня на міжбанківському валютному ринку купили на 678,8 мільйона доларів більше, ніж продали. На обслуговування валютних боргів держави у квітні витратили майже 304 мільйони доларів з резервів, однак витрати частково компенсували новими позиками уряду на 164,4 мільйона доларів.

"Поточний обсяг міжнародних резервів покриває 4,5 місяці майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду і Національного банку", - додали в НБУ.

Як повідомляв APnews раніше, Міжнародний валютний фонд не висуватиме додаткових умов Україні для підписання меморандуму.

Новини партнерів

В Чехії голова МЗС потрапив у ДТП: є жертви
Науковці виявили сотні мутацій коронавірусу