За липень військові отримають 70 мільярдів – понад половину річного бюджету Міноборони

За липень військові отримають 70 мільярдів – понад половину річного бюджету Міноборони
Читать на русском

Менш як 5% грошового забезпечення затрималося з технічних причин.

За липень грошові виплати військовим зростуть на 15% і складуть біля 70 млрд грн. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передає APnews.

“За липень у порівнянні з червнем ми очікуємо зростання загального об’єму виплат — десь близько на 15%. Сумарно вони очікуються на рівні близько 70 млрд грн”, - зазначила вона.

Минулого року в держбюджеті на 2022 рік на Міноборони було закладено 130 млрд грн, а зараз за місяць лише на грошове забезпечення спрямовується 63 млрд — в червні, а за липень - 70 млрд грн. Маляр також поінформувала, що виплати військовим за червень у липні відбулися планово, попри всі проблеми в економіці, які спричинені повномасштабним вторгненням.

“Ми одночасно купуємо зброю, предмети речового забезпечення та багато іншого. Це величезні платежі, які треба було організувати так, що не було збоїв по жодному напрямку. І станом на сьогодні, з технічних причин затрималося менш як 5% грошового забезпечення, але вони гарантовано надійдуть”, - наголосила заступниця міністра.

Новини партнерів

Поляки найбільше довіряють Зеленському, Байдену і Джонсону - опитування
Росіяни запустили по Одеській області ракету "Онікс", яка розірвалася в повітрі